Трицикл
SPYDER RT LIMITED

Спробуйте неперевершений рівень комфорту у поїздках, насолоджуючись розкішшю, яка відповідає вашому стилю. Модель Spyder RT Limited оснащено інтегрованими, оптимізованими для застосування на транспортному засобі додатками для смартфонів, сидінням для їзди на далекі відстані й багатьма іншими функціями, створеними для отримання найкращого досвіду подорожування вдвох.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Все, що вам необхідно, щоб податись у мандри

Прямуйте вперед до нових пригод, узявши з собою все, що вам необхідно. Обтічний дизайн, безмежний рівень комфорту для двох і оптимальна зручність використання дозволять вам вирватися за межі великого міста й поринути у невідоме.

Унікальні фірмові світлодіодні фари

Унікальні фірмові світлодіодні фари, встановлені на додаток до світлодіодних фар преміум-класу, надають моделі Spyder RT Limited витонченого експресивного вигляду під час нічних подорожей.

Обтічний дизайн і елементи зовнішнього оздоблення

Обтічна конструкція й елементи зовнішнього оздоблення характеризуються найвищою якістю виконання.

«Хромований» (Chrome) і «темний» (Dark) варіанти оздоблення

Із додатковими «хромованим» (Chrome) і «темним» (Dark) варіантами оздоблення модель Can-Am Spyder RT Limited стане одним з найпривабливіших транспортних засобів на відкритій дорозі.

Надзвичайно зручне сидіння з підігрівом

Окрім додаткового простору для сидіння, конфігурація Limited дозволяє водіям і пасажирам лишатися в теплі під час їзди завдяки сидінням і рукояткам керма з функцією підігріву.

Довгі турингові підніжки

Повністю нові турингові підніжки 58 см, які дозволяють водіям обирати найбільш зручний спосіб сидіння й змінювати положення ніг під час тривалих поїздок водночас маючи можливість швидкого доступу до педалі гальма.

Надзвичайно ефективний захист від вітру

Нове регульоване вітрове скло з електроприводом і функцією пам’яті забезпечує надзвичайно ефективний захист від вітру, а функція пам’яті автоматично повертає вітрове скло в найнижче положення або до попередньої висоти підняття.

Верхній кейс із системою кріплень LinQ

Беріть із собою більше з надзвичайно містким (60 л) заднім верхнім кейсом із вбудованою пасажирською спинкою й 2 додатковими динаміками. Таким чином загальну місткість багажних відділень збільшено до безпрецедентного рівня у 177 л.

Зручний речовий бокс

В речовий бокс можна покласти мобільний телефон або гаманець; до того ж він оснащений USB-портом для швидкого підзарядження приладів і з’єднання з системою BRP Connect.

Клавіатура для керування аудіосистемою

Повністю нова клавіатура для керування аудіосистемою з елементами для регулювання рівня гучності, вибору треку та джерела аудіо. Ця нова клавіатура для керування аудіосистемою, зручно розташована прямо перед водієм, дозволяє легко перемикати мелодії, насолоджуючись прослуховуванням улюблених пісень.

Специфікації

ДВИГУН(И) ROTAX 1330 ACE
ТРАНСМІСІЯ НАПІВАВТОМАТИЧНА З ФУНКЦІЄЮ РЕВЕРСУ
МІСТКІСТЬ БАГАЖНИХ ВІДДІЛЕНЬ 177 Л
Колір
W Ширина 155,4 см
L Довжина 283,3 см
H Висота 146,4 см
SH Висота сидіння 75,5 см
WB Колісна база 171,4 см
GC Кліренс 11,5 см
W Ширина 155,4 см
L Довжина 283,3 см
H Висота 146,4 см
SH Висота сидіння 75,5 см
WB Колісна база 171,4 см
GC Кліренс 11,5 см
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Гарантія
Інші характеристики

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ